Geri Dön

Ventes Yapı Ltd. Şti. 2000`li yılların başından beri eğitim sektöründe faaliyet göstermektedir. Firmamız kuruluşundan bu yana ürün yelpazesini sürekli genişleterek, günümüz eğitim kurumlarının her türlü donatım gereksinimine yanıt verebilir duruma gelmiştir. Bugün gelinen noktada eğitim materyallerinden, sunum cihazlarına, donatım malzemelerinden ,laboratuvarlara kadar geniş bir yelpaze sunabilmekte ve bunları üç boyutlu görsel projeler ile destekleyebilmektedir. Tüm proje ve üretim aşmalarında kalite, ergonomi ve estetik olguları yansıtmayı hedefleyen Ventes Yapı eğitimcilere verimli mekanlar sunabilmektedir.

Kreş Malzemesi:

Ventes Yapı olarak kreş malzemelerine sağlığa zararsız sağlam, dayanıklı, şık ve dekoratif olmasının yanında ekonomik olması bizim için en önemli unsurdur. Malzemelerimizde masaların keskin sivri ve yaralayıcı olmaması gibi detaylara büyük önem verilmektedir. Kreş malzemeleri seçimi çocuklarımızın sağlığı ve güvenliği açısından çok önemlidir.

Okul Mobilyaları:

Ventes Yapı olarak ürün yelpazemiz içinde okul mobilyalarımızın esasları evrensel boyutta bilgi üretimini arttıracak ve ergonomik mükemmelliğin kendiliğinden uyumuna dayanır. Esnek ve performans artırıcı ortamı sağlamak için kaliteli mobilyayla bütünsel iç tasarımlarla sizlere hizmet vermekteyiz. Firmamız yüksek kalite anlayışı öğrenci güvenliği standartları, modern üretim tesisleriyle kısa sürede eğitim araçları sektöründeki öncü firmalar arasında yerini almıştır.